You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Мотоцикл Geon Stinger 250 2021

  • Доступність: Передзамовлення
0 грн

Ультрасучасний стрітбайк збільшених розмірів. Повнорозмірний, великогабаритним байк, який підходить для людей навіть видатних розмірів - такий собі «гіпернейкед». Хоча для людей невисокого зросту він теж підійде, адже це стрітбайк і посадка у нього невисока.

Його дизайн виконаний в дуже сучасному, гранованому стилі з чіткими лініями і в міру агресивним виразом фари. Фара, як і вся світлотехніка, - світлодіодна.

Але головна фішка цього мотоцикла - це двигун. Він класний, унікальний, дуже технологічний, і в Україні більше ні у кого такого немає. Двигун має повних 249 куб. Система газорозподільного механізму - 2 розпреділвали, 4 клапана. При цьому мотоцикл має дуже прогресивну і ефективну систему масляного охолодження. Тобто, за своєю потужністю мотоцикл може навіть порівнятися до 300-кубовим. При цьому він має легку вагу звичайної 250-кубової моделі. Це надає йому неймовірну керованість і збалансованість. Ось вже на якому мотоциклі можна реально кайфанути від керованості!

Хоча, напевно, головна фішка цієї моделі не двигун, а загальний рівень виконання, який хочеться назвати не інакше, як "хай перфоменс».

Більше інформації скоро на нашому сайті!

Купити мотоцикл Geon Stinger 250 можна буде в зовсім незабаром в мотосалоні Мотостарт. 

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Новинки